Yaşam

MasterChef Türkiye All Star ana kadrosuna katılan ilk yarışmacı Güzide Mertcan oldu.

Jüri kadrosunda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Yılmaz Öztürk’ün konuk olduğu MasterChef Alla Star ekran macerasına başladı. MasterChef’in tezli yarışmacıları bir kez daha ana kadroya girerek yarışta kalabilmek için tüm hünerlerini gösterdi.

MUSTAFA STÜDYODAN ÇIKARILDI

Ünlü şefler yarışmacılardan ilk etapta “Clam Chowder Soup” istedi. Yarışmacılar verilen sürede hem çorbayı hem de servis ettikleri ekmeği hazırladılar. Ekibe katılmak için mücadele eden Mustafa, başka bir yarışmacıdan eser aldığı için çorbayı baştan yaptı. Çifte tatma yapan Mustafa bu kez yemeğini servis etmeden stüdyodan gönderildi.

6 İSİM İKİNCİ TÜRDE BAŞARISIZ OLDU

Şeflerin yaptığı tadım sonrasında Kıvanç, Eda, F. Batuhan, Suna, Güzide ve Batuhan ikinci tipte kaldı. Bu 6 isimden havuç ve tarçınlı bir yaratıcılık tabağı hazırlamaları istendi. Yaratıcılık oyunu hakkında bilgi veren Mehmet Yalçınkaya, “Havuç ve tarçınla tatlı yapmayacaksınız. Tuzlu yemenizi istiyoruz. Tatlıyı kesinlikle istemiyoruz. Onunla istediğinizi yapabilirsiniz. Gideceksiniz.” markete, üç dakika içinde alışveriş yapacaksın. All Star’a yakışır yaratıcı bir tabak istiyoruz.”

İSİM ANA TAKIMDA BİRİNCİ OLDU

Yaratıcı tabakların ardından Suna ve Güzide son ikiye kaldı. MasterChef All Star’da ana kadroya giren ilk yarışmacı Güzide Mertcan oldu. Memnuniyetini paylaşan Güzide, “Çok teşekkür ederim. Çok güçlü rakiplerim var ama onlardan önce çıktım. Şimdi neler yapabileceklerini yukarıdan izleyeceğim. Adımı altın harflerle yazdırdım. Çok mutluyum.” ilk olmak.”

haber-tire.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu