Haber

Maç öncesi Kadıköy’de trafiğe kapatılan sokakta işçiler ile bir motosikletli arasında kavga çıktı.

KADIKÖY’de maç öncesi trafiğe kapatılan caddede bariyer döşeme işi yapan işçiler ile sokağa girmek isteyen motosikletçi arasında kavga çıktı. Motosikletçinin işçilerden birini “Seni öldüreceğim” diyerek tehdit ettiği anlar cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

“SENİ ÖLDÜRECEĞİM”

Kadıköy’de bu akşam oynanacak F.Bahçe-Trabzonspor maçı öncesi Recep Peker Caddesi trafiğe kapatıldı. Derbi öncesi işçiler caddeyi bariyerle kapatmaya çalışırken, bir motosiklet sürücüsü caddede ilerlemek istedi. İşçiler sürücüye caddenin trafiğe kapalı olduğunu ve geçmenin mümkün olmadığını söyleyince motosiklet sürücüsü bir anda işçilere saldırdı. İşçiler ile motosiklet sürücüsü arasındaki arbede, tekme tokatlı kavgaya dönüştü. Motosiklet çalışanlarından birini, “Bu gece ya sen, ya ben öleceğiz, seni öldüreceğim, sana ateş edeceğim” diyerek tehdit etti. Bölgede görev yapan trafik ekiplerinin motosikletliye müdahale etmesi üzerine taraflar ayrılırken, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

O ANLAR KAMERADA

Kameraya kaydedilen görüntülerde, işçiler ile motosiklet sürücüsünün tekmeleyip kavga ettiği görülüyor. Motosikletlinin işçilerden birini tehdit ettiği ve bölgede görev yapan trafik ekiplerinin müdahale ettiği görüldü.

haberkadirli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu