Haber

Ümraniye’de 1 kişinin hayatını kaybettiği, 6 kişinin yaralandığı silahlı kavga güvenlik kamerasına yansıdı.

Ümraniye’ye bağlı Deniz Sanayi Sitesi’nde 1 kişinin öldüğü, 6 kişinin de yaralandığı silahlı çatışmanın kamera kayıtları ortaya çıktı.

Silahla vurulan Emrah G’nin (32) hayatını kaybettiği, 6 kişinin de yaralandığı olay, dün Saray Mahallesi Deniz Sanayi Sitesi’nde bir kişinin müdahalesi nedeniyle çıkan kavgada güvenlik kamerasına yansıdı. İki sürücü arasında esnaflar arasında çıkan tartışma çıktı.

Görüntülerde, Emrah G’nin otomobilinden inerek tartıştığı minibüs aracın şöför kapısını açtığı ve çevredeki esnafın Emrah G’yi araçtan uzaklaştırdığı görülüyor.

Kayıtlarda, esnaf ile Emrah G. arasındaki tartışma sürerken, Emrah G. otomobiliyle biraz ilerledikten sonra çevredekilere ateş etmeye başladı, bazı esnaf silah sesiyle kaçtı, bazıları da siper aldı. kendilerini açık ateşten korumak için araçların arkasına saklanıyorlar.

Saray Mahallesi’ndeki Deniz Sanayi Sitesi’nde seyir halinde olan Emrah G. ile başka bir aracın sürücüsü arasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı.

Olayda 6 kişi yaralanırken, yere düşen silahı alan bir kişi tarafından başından vurulan Emrah G. olay yerinde hayatını kaybetti.

haber-canik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu