Yaşam

Aşk İddiaları ve Kaosla Karışık Survivor’da Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Survivor’da geride bıraktığımız haftada beklenmedik gelişmeler yaşandı. Yakın arkadaşlar tartıştı, aşk yaşadığı söylenen iki isim eleme öncesi düşman oldu ve aynı durumda arkadaşlar tekrar ayrıldı. Büyük tartışmalara ve kaosa tanık olduğumuz bu hafta Survivor’da neler yaşandı?

Geçen hafta Survivor’da Cansu’nun yaptığı suçlamaları gördük. Cansu, çöp kilitli olduğu için adadaki çöplerden yiyecek bulma fırsatı bile bulamadıklarını söyledi ?

Senem, Best Off’a gittiğinde başta çok rahat olduğunu ancak şimdi Osman Can veya Asena gibi birkaç kişinin oyunu almazsam ne düşüneceğini düşündüğünü söyledi.

Derkeeen arkadaşlıklarının da bu noktada koptu diyebiliriz. Asena, Senem’in maçlardaki başarısızlığından bahsedince çifte gerginlik yaşandı.

Tüm bu öfke sonucunda yakın arkadaş olan ikilinin ortasındaki ipler koptu.

Haftanın bir sonraki tartışması, yedek kulübesinde oturan Murat ve Nefise’nin ortasında yaşandı.

Murat: Bir dakika yüksek sesle konuşma. Nefise: Cazgir’le ne alakası var? Nefise: Cazgır diyemezsin. Nefise: Sana sinsi demiyorsam bu kelimeyi kullanamazsın. Murat: Sinsi değilim.

Geçen hafta, Gönüllüler ekibinin performansı yükseldi ve tüm dokunulmazlıkları kazandı.

Şimdiiii, bu pot biraz olay oldu çocuklar. Çünkü grubun kendisine yüklendiğini düşünen Buse çok üzüldü. Yakın arkadaşı Aysu da performans birincisi Nefise tarafından çembere gönderildi.

Buse, bunun yazılmasına sebep olan kişinin Halil olduğunu düşündü.

Aysu ayrıca şu ifadeleri kullandı:

Aysu: Bazı insanlar var açıkçası yüzlerine karşı söyledim. Samimiyetsiz bulduğum Halil. Kukla dediğim Zeynep’in kendini bulabilecek bir kız olduğunu düşünmüyorum bu yüzden yönetmenliğini Cansu’nun yaptığını düşünüyorum.

Elenen isim Aysu oldu ve ardından tabiri caizse bütün taşlar döküldü.

Takımda önce Buse ve Halil tartıştı. Sonra konuşurken Aysu’nun ortalığı karıştırdığını fark ettiler.

Buse’nin eleneceğini düşünüp onu eleme adayı yaptı, sonra bunun sorumlusunun Halil olduğunu söyledi. Halil ona ‘Eleneceksin’ deyince tepki gösterdi. (Tabii tüm bunlar ekibin iddiaları)

Nefise ile bu iddia üzerine ipler gerildi. Nefise, “Sevdiğin adamın sırtına vursan bana ne yaparsın. Zaten samimi gelmiyordu” dedi. Konuyla ilgili yorumunu yaptı.

Buradan anladığımız ve kurulda Halil’den öğrendiğimiz kadarıyla Aysu ve Halil birbirlerine aşıkmış ?

Bırakın bu tartışmayı, Acun Ilıcalı kalan 3 yedek yarışmacının bu yıl Survivor’a katılmayacağını, gelecek yıl yapılacak yarışmaya katılacaklarını söyledi.

Haftanın en büyük olayı Kardelen’in oyun alanında bulduğu bir yemeği yemesiyle başladı.

Merve ve Senem, Kardelen’in “aldattığını” söylediği kişilerdi. Ardından Merve’nin bunu Kardelen’e bildirenin Asena olabileceğini söylemesi üzerine ortam gerginleştikçe gerildi.

Tartışma o kadar uzun sürdü ki, oyunun başında, sırasında ve sonunda görülmeden bile adada devam etti.

Bu olaydan sonra oy kullanma kurulu acil durum kuruluna döndü ve Acun Ilıcalı ortadaki gerginliğin temaslı tartışmaya dönüştüğünü söyledi.

Asena ve Merve arasında tartışma çıksa da Senem bu olaydan sonra yarışmaya devam etmeyeceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı, şu anda görüntüleri izleyip inceleyemeyeceğini ancak Merve ve Asena’ya büyük yaptırımlar geleceğini söyledi.

Senem’in ayrılmasının ardından eleme adaylarının (Barış ve Aziz) adaylıklarının düştüğünü ve yarışmanın sona erdiğini söyledi.

İşte böyle… Bu hafta adada aşk, kaos ve kargaşa vardı. Bakalım daha neler olacak?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

habergokcebey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu